گفتگوی آنلاین

تعیین سطح آنلاین

فعال سازی سریال

کانال تلگرام
آموزش حسابداری

آموزش حسابداری کـاربـردی

به روش انتقال تجربه ویژه بازار کار

اسرار موفقیت در حسابداری را فاش کرده ایم
آموزش حسابداری نیاز
ورود کاربریمحصولات آموزشیدرخواست نمایندگیاپلیکیشن اندرویدتماس با مادریافت کد فعال سازی
قیمت: 140,000 تومان
قیمت: 150,000 تومان

آموزش جامع حسابداری بهای تمام شده یا حسابداری صنعتی

قیمت: 140,000 تومان
قیمت: 150,000 تومان
دکتر ساسان مهرانی

مدرس: دکتر ساسان مهرانی

استاد دانشگاه، مدیر مالی با زمینه های تخصصی و تحقیقاتی حسابداری و حسابرسی، عضو هیئت علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و ...
مدت زمان این دوره: 08:52:24 - تاریخ بروز رسانی: 1397/07/15


تمامی بنگاههای اقتصادی بخصوص در بخش تولیدی و صنعتی، نیاز به محاسبه بهای تمام شده کالا و خدمات خود دارند. این امر مهم باعث شده که بخش مجزایی در  آموزش حسابداری تحت عنوان حسابداری قیمت تمام شده ایجاد و با ورود سیستمهای نوین، نیاز به آموزش در آن برای حسابداران به شدت احساس می شود.

اهمیت حسابداری بهای تمام شده برای چیست؟ در واقع حسابداری صنعتی یا حسابداری بهای تمام شده یک ابزار بسیار مهم در اختیار مدیریت می‌باشند تا مدیران با استفاده از حسابداری صنعتی، بهای تمام شده کالا، خدمات و تولیدات را محاسبه می‌کند و کنترل خود را بر روی هزینه‌های مواد، دستمزد و سایر هزینه‌های تولید اعمال می‌کند.

کاربرد حسابداری صنعتی در کجاست؟ گاهی تصور می‌شود کاربرد حسابداری صنعتی و بهای تمام شده محدود به مراکز تولیدی می‌باشد هر چند شاید مشهورترین کاربرد آن در این جهت باشد ولی از روشهای حسابداری بهای تمام شده در تمامی مشاغل استفاده می‌گردد.

در دوره‌ی آموزش حسابداری بهای تمام شده به کار آموز نحوه‌ی جمع‌ آوری اطلاعات مرتبط با هزینه‌ ها و محاسبه‌ی بهای نهایی محصولات و خدمات یک شرکت داده می‌شود به نحوی که بعداً بتواند خود و یا مدیران شرکت با استفاده از تجزیه و تحلیل این گزارشات راه‌ های تولید را با هزینه‌ های کمتر و با کاهش هزینه‌ی تمام شده تولید همراه نمایند.

در واقع در دوره‌ی آموزش حسابداری صنعتی کارآموز برای خطوط تولید و بهره‌ بردای آموزش می‌ بیند به نحوی که بتواند با استفاده از گزارشات مالی بهترین ورودی‌ ها را با بهترین خروجی‌ ها با کمترین هزینه برای شرکت همراه نماید و تمرکز اصلی آموزش حسابداری صنعتی بر کاهش هزینه‌ های تولید توسط افراد متخصص می‌باشد.

 

 عناوین آموزشی در این بخش شامل:

* آشنایی با هزینه و رفتار آن

* تقسیم بندی هزینه ها به روش حد بالا و حد پایین

* روشهای محاسبه بهای تمام شده

* آموزش جامع بهای تمام شده کالا و خدمات

* متداول ترین روش قیمت گذاری کالا در پایان دوره

* سیستمهای نوین محاسبه بهای تمام شده

* محاسبه بهای تمام شده با توجه به نرخ تورم

* محاسبه سربار واقعی یا جذب شده در طی دوره

* re چیست و در نرم افزار های بهای تمام شده چگونه کار می کند؟

* و تجزیه و تحلیل سود ناویژه در شرکتهای تولیدی و صنعتی و ...

 


 در صورتی که بسته ویژه که شامل تمام بسته های آموزشی می باشد را انتخاب نمایید، 160 هزار تومان تخفیف به همراه هفت ساعت فیلم آموزش نرم افزار هلو، هدیه خواهید گرفت.

 تاریخ به روز رسانی: 1397/07/15
قیمت: 140,000 تومان
قیمت: 150,000 تومان