آموزش حسابداری

فعال سازی سریال

کانال تلگرام
آموزش حسابداری

آموزش صفر تا صد حسابداری

به روش انتقال تجربه ویژه بازار کار

اسرار موفقیت در حسابداری را فاش کرده ایم
آموزش حسابداری نیاز
ورود کاربریمحصولات آموزشیدرخواست نمایندگیاپلیکیشن اندرویدتماس با مادریافت کد فعال سازی
قیمت: 25,000 تومان
قیمت: 25,000 تومان

آموزش جامع نرم افزار حسابداری هلو

قیمت: 25,000 تومان
قیمت: 25,000 تومان
آقای رضا مرآتی

مدرس: آقای رضا مرآتی

مدیر عامل نمایندگی نرم افزار هلو، رئیس هیئت مدیره شرکت بیلان برتر، کارشناس حسابداری و مشاور دیجیتال مارکتینگ و توسعه کسب و کار
مدت زمان این دوره: 05:20:18 - تاریخ بروز رسانی: 1397/02/01

اگر نگاهی به آگهی‌های استخدام حسابدار بیاندازید، بیشترین درخواست برای حسابدارانی است که تسلط کامل به نرم افزار هلو دارند. بطور خلاصه حسابدارانی که مسلط به این نرم افزار هستند شانس بیشتری برای ورود به بازار کار دارند.

مطمئنا” وقتی صحبت از نرم افزار حسابداری می‌شود ، در همه مشاغل و اصناف، حرف از این نرم افزار هلو به میان می آید . یکی از دلایل پر طرفدار بودن این نرم افزار بین همگان برقرای بیشترین ارتباط با غیر‌حسابداران است. به عنوان مثال نسخه فروشگاهی آن بخوبی توانسته است نظر خیلی از افرادی که هیچ گونه سر رشته‌ای در حسابداری ندارند را بخودش جلب کند و به همین علت یک ارتباط گسترده را در بیرون از جامعه حسابداری برقرار نموده است .

آموزش نرم افزار هلو بصورت جامع، کامل و گام به گام طراحی شده و با بالاترین کیفیت آموزشی و تصویری در اختیار شما کاربران عزیز قرار خواهد گرفت. در این محصول سعی کردیم تمام سرفصلهای مهم و کاربردی نرم افزار برای استفاده در بازار کار ارائه و به عنوان یک مرجع فابل اطمینان در حین و بعد از آموزش بتواند جوابگوی سئوالات شما در این زمینه باشد.


آموزش-نرم-افزار-هلو


تیم آموزشی این سایت با ایجاد ویدئو های آموزش نرم افزار هلو و به روز رسانی آنها، تمامی سعی خود را جهت ارتقای دانش فنی و علمی کاربران عزیز نموده است. این محصول آموزشی مطابق با امکانات کد ۴۱ (کاملترین نسخه) به مدت زمان پنج ساعت ارائه می گردد.

 تاریخ به روز رسانی: 1397/02/01
قیمت: 25,000 تومان
قیمت: 25,000 تومان