g آموزش جامع حسابداری با نرم افزار هلو از پایه
آموزش حسابداری

فعال سازی سریال

آموزش حسابداری

آموزش حسابداری

به روش انتقال تجربه

اسرار موفقیت در حسابداری را فاش کرده ایم
آموزش حسابداری
ورود کاربریمحصولات آموزشیصفر تا صد حسابداریتخفیف هااپلیکیشن اندرویدتماس با مادریافت کد فعال سازی
قیمت: 850,000 تومان
قیمت: 860,000 تومان

آموزش جامع حسابداری با نرم افزار هلو از پایه

قیمت: 850,000 تومان
قیمت: 860,000 تومان
آقای رضا مرآتی

مدرس: آقای رضا مرآتی

مدیر عامل نمایندگی نرم افزار هلو، رئیس هیئت مدیره شرکت بیلان برتر، کارشناس حسابداری و مشاور دیجیتال مارکتینگ و توسعه کسب و کار
مدت زمان این دوره: 11:16:22 - تاریخ بروز رسانی: 1399/06/04

این محصول آموزشی حاصل سالها تجربه ما در زمینه حسابداری با نرم افزار هلو می‌باشد . این محصول ویژه بازار کار طراحی و سرفصل‌های آن طوری بیان شده که ضمن تسلط به تمامی منوهای نرم‌ افزار، به‌سادگی بتوانید کلیه عملیات حسابداری تمامی شرکتها را بصورت صحیح و حرفه ای انجام دهید . در این مجموعه مطالبی را می‌آموزید که در هیچ دوره آموزشی تا بحال بیان نشده است .

این محصول آموزشی بصورت گام به گام و حرفه ای طراحی شده و با بالاترین کیفیت آموزشی و تصویری در اختیار شما کاربران عزیز قرار خواهد گرفت . در تولید این آموزش‌ها سعی کردیم به تمامی سرفصلهای مهم و کاربردی بپردازیم تا به عنوان یک مرجع فابل اطمینان در حین و بعد از آموزش بتواند جوابگوی سئوالات شما در این زمینه باشد. این آموزش به پنج دلیل با سایر آموزشها متفاوت است :

 1. آموزش گام به گام منوها به ترتیب لزوم یادگیری
 2. اجتناب از آموزش موارد کم اهمیت و تکراری
 3. آموزش تمامی سرفصلها با ذکر مثالهای کاربردی
 4. بررسی دلایل مشکلات و ارائه راهکارهای صحیح برای اصلاحات
 5. ارائه تجربیات کاربردی حین آموزش ( آموزش منوها به تنهایی کفایت نمی‌کند )

 در بعضی از آموزشها دیده می‌شود که برای بالا بردن زمان آموزش اقدام به ارائه مطالب غیر مفید و تکراری می کنند و این فیلمهای آموزشی فقط وقت و هزینه شما را هدر خواهد داد . ما در این محصول سعی کردیم تمامی موارد را بصورت مفید و کاربردی بیان کنیم و ضمن آموزش منوها ، روش‌های کار با منوها ، دلایل بروز مشکل و نحوه اصلاحات آنها را نیز همزمان آموزش دهیم . این متد استاندارد آموزشی را روش Micro-learning مینامند .

 

گام اول : آموزش ورود اطلاعات اول دوره

 ورود اطلاعات اول دوره به عنوان نقطه شروع کار با نرم افزار هلو به شمار می‌آید . اما قبل از ورود اطلاعات در نرم افزار ، لازم است تا لیست کاملی از موجودی کالاها، مانده حساب اشخاص، چکهای دریافتی و پرداختی، موجود بانک، صندوق و تنخواه گردان تهیه نمایید . در این بخش از آموزش ، چگونگی جمع آوری ، معرفی و ورود اطلاعات اول دوره را بطور کامل می‌آموزید .

 • بخش اول : اصول جمع آوری اطلاعات اول دوره و آشنایی با آنها
 • بخش دوم : روشهای معرفی کالاها ، طرف حسابها و تفکیک سازی آنها
 • بخش سوم : معرفی بانکها ، صندوق ، چکهای دریافتی و پرداختی
 • بخش چهارم : گزارشات اطلاعات اول دوره و روش اصلاح آنها
 • بخش پنجم : انتهای عملیات اول دوره و صدور سند افتتاحیه

 

گام دوم : آموزش امور مالی و عملیات طی دوره

پس از ورود اطلاعات اول دوره، کلیه منوهای نرم افزار در دسترس شما قرار خواهد گرفت . در حقیقت عملیات طی دوره گام اصلی کار با هلو بشمار می‌آید . اگر این فرایند بطور صحیح و کامل انجام شود، گزارشات دریافتی از نرم افزار قابل اطمینان خواهد بود و در غیر اینصورت خسارات جبران ناپذیری شما یا کارفرمای شما را تهدید خواهد کرد . در عملیات طی دوره بطور کامل فرایند صدور فاکتور و انجام امور مالی را آموزش خواهید دید .

 • بخش اول : آموزش معرفی کالاها ، طرف حسابها و بانکها در طی دوره
 • بخش دوم : آموزش صدور اسناد حسابداری بصورت دستی و اتوماتیک
 • بخش سوم : آموزش صدور انواع فاکتور و نحوه تسویه حساب با مشتریان
 • بخش چهارم : چگونگی ثبت سفارش خرید و فروش و کالاهای امانی
 • بخش پنجم : آموزش کامل عملیات دریافت ، پرداخت و وصول چکها


گام سوم : تنظیمات ، اصلاحات اسناد و گزارشات حسابداری

 • اصلاحات : کلیه اسناد حسابداری در طول عملیات اول دوره و طی دوره ، گاها نیاز به اصلاحاتی دارند ..
 • گزارشات : نحوه تهیه تمامی گزارشات مالی مانند ترازنامه ، تراز آزمایشی و سود و زیان ، گزارش خرید ، فروش و ...
 • تنظیمات : در این بخش نحوه تنظیم فاکتورها ، اسناد ، کالاها و سطوح دسترسی بطور کامل آشنا خواهد شد .


گام چهارم : عملیات تولید و تبدیل مواد اولیه به محصول

عملیات تولید، شاکله اصلی هر واحد تولیدی است و از طرفی امور حسابداری و گزارشات مربوطه است که بقای آن مجموعه را پیش بینی خواهد کرد . در نرم افزار هلو با خرید مواد اولیه ، موجودی انبار شما اضافه خواهد شد اما در صورتی که این مواد با تغییر شکل فروخته شود یا در اصطلاح تبدیل به محصول گردد، برای اصلاح کاردکس انبارها و ثبت فرایند تولید در نرم افزار، باید به بخش تولید آن نیز تسلط کافی داشته باشید . در این آموزش قصد داریم تا اطلاعات جامعی در مورد این فرایند را بصورت کاملا حرفه ای ، در اختیار شما قرار دهیم .

 • بخش اول : معرفی کدینگ و سرفصلهای حسابداری تولید
 • بخش دوم : معرفی فرمول تولید و ثبت عملیات تولید
 • بخش سوم : اصلاح و حذف فرمول و عملیات تولید
 • بخش چهارم : عملیات تولید چند مرحله ای
 • بخش پنجم : گزارشات تولید و قیمت تمام شده


گام پنجم : صورت مغایرت، انبارگردانی و بستن حسابهای پایان دوره

 عملیات بستن حسابها ، به معنی اطمینان از صحت مانده حسابها و در نهایت انتقال آنها به سال مالی بعد است . پس اگر سود و زیان، موجودی انبارها و مانده حساب اشخاص برای مدیر یک مجموعه مهم باشد ، شما به عنوان حسابدار ، هیچگاه با زدن دکمه بستن حسابها ، مانده حسابها را بدون اطمینان از عملکرد آنها و در نهایت تایید مدیریت ، به سال مالی بعد منتقل نخواهید کرد. پس قبل از عملیات بستن حسابها اطلاع از صحت مانده حسابها امری اجتناب ناپذیر است .

 • مرحله اول : بررسی سرفصل حسابها یا کدینگ
 • مرحله دوم : مشاهده و رفع کاردکس منفی کالاها
 • مرحله سوم : مغایرت گیری از سرفصلهای حسابداری
 • مرحله چهارم : انبارگردانی و ثبت کالاهای شمارش شده
 • مرحله پنجم : ثبت‌های حسابداری مربوط به پایان هر دوره مالی
 • مرحله ششم : دریافت گزارشات مالی پایان دوره و اطمینان از صحت آنها
 • مرحله هفتم : دفتر روزنامه و بررسی عدم ثبت اسناد به تاریخ آینده
 • مرحله هشتم : چگونگی انجام صحیح بستن حسابها از طریق منوی نرم افزار

تیم آموزشی نیاز با ایجاد ویدئوهای آموزشی و به روز رسانی مداوم آنها، سعی خود را جهت ارتقای دانش فنی و علمی کاربران عزیز نموده است . آموزش جامع نرم افزار هلو مطابق با امکانات کد ۴۱ ( کاملترین نسخه ) و آخرین ورژن به روش Micro-learning ارائه می‌گردد . این محصول ویژه بازار کار طراحی و سرفصل‌های آن طوری بیان شده که ضمن تسلط به تمامی منوهای نرم‌ افزار، به‌سادگی بتوانید کلیه عملیات حسابداری تمامی شرکتها را بصورت صحیح انجام دهید .

مطالب بیان شده حاصل تجربه ۱۵ ساله ما در ارائه خدمات حسابداری و آموزشی به بیش از ۵۰۰ کسب و کار می‌باشد . این اطمینان به شما داده می‌شود پس از مشاهده این محصول ، قادر خواهید بود بطور کامل و صحیح حسابداری تمامی شرکتها ، فروشگاه ها و تولیدی ها را به سادگی انجام دهید و درآمد معقولی از این حرفه کسب نمایید . در این مجموعه مطالبی را می‌آموزید که در هیچ دوره آموزشی تا بحال بیان نشده است .تاریخ به روز رسانی: 1399/06/04
قیمت: 850,000 تومان
قیمت: 860,000 تومان


نظرات شما

نام:
نظر:
 

نظرات کاربران

کاربر اسماعیل نائیجی در تاریخ 1399/3/2 نوشت:

سلام اگه آموزش صفر تا صد رو به صورت دانلودی خریداری کنم و به هردلیلی این دانلود از روی سیستم حذف بشه چطور میشه دوباره به این لینک دانلود دسترسی پیدا کرد ؟ و اینکه اگه دانلودی بخرم چه تفاوتی با فیزیکی داره ؟
کاربر مدیر سایت در تاریخ 1399/3/2 نوشت:

پس از خرید محصولات ، لینک دانلود برای همیشه در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت و در صورتی که به هر دلیلی فایلها از سیستم شما پاک شد ، کافیست به کاربری خود مراجعه و دو مرتبه تمامی محصولات خریداری شده خود را دانلود نمایید . لازم به ذکر است محصولات دانلودی از لحاظ کیفیت و سرفصلهای آموزشی هیچ تفاوتی با بسته های فیزیکی ندارد .
کاربر محمد حامدی در تاریخ 1399/1/31 نوشت:
من به تازگی در بخش مالی یک شرکت بسیار بزرگ و معتبر استخدام شدم و از اونجایی که هیچوقت حسابداری کار نکردم و فقط لیسانس این رشته رو دارم اصلا از اسناد حسابداری سر در نمیارم و نمیتونم اسناد رو تجزیه و تحلیل کنم و ثبت درستی بزنم . در اینجا حجم اسناد بسیار زیاد و متنوع هست . آیا بسته حسابداری صفر تا صد واقعا میتونه به من کمک کنه ؟ با توجه به قیمتش فقط میخوام مطمئن باشم به کارم بیاد .
کاربر مدیر سایت در تاریخ 1399/1/31 نوشت:

کاربر گرامی درصدی از مشتریان ما فارغ التحصیلان رشته حسابداری هستند که هیچگونه تجربه و سابقه کاری در این حرفه ندارند . هدف اصلی ما برای تولید این محتوای کاربردی ، ارائه مطالبی است که در بازار کار اتفاق می ‌افتد و در دانشگاه یا آموزشگاه‌ها به آن پرداخته نمی‌شود . این تضمین به شما داده می شود که پس از مشاهده این سرفصلهای آموزشی به‌سادگی بتوانید قبل از ثبت اسناد حسابداری شخصا این رویدادها را تجزیه و تحلیل نمایید .
کاربر علی محمد زاده در تاریخ 1399/1/12 نوشت:


با سلام و احترام من میخوام بسته صفر تا صد بازار کار رو تهیه کنم ۱ – به نظر شما آیا ۵۳ ساعت آموزش برای ورود به بازار کار کفایت می کند ؟ ۲ – آیا پس از خرید این بسته نیاز به تهیه کتاب هم داریم یا نه ؟ ممنون میشم جواب بدید .
کاربر مظفر نیکنام در تاریخ 1399/1/12 نوشت:

سلام بنده به همراه دوستم با مطالعه چندین ماهه تصمیم به تهیه این مجموعه مفید و کاربردی گرفتیم . فقط چند تا سئوال : اول اینکه ما قصد تهیه بسته فیزیکی رو داریم که همیشه بتونیم بدون محدودیت مطالعه و تمرین داشته باشیم . آیا استفاده از مجموعه شما برای هر دوی ما به صورت مستقل و هم زمان امکان پذیر هست یا حتما باید دو بار تهیه کنیم ؟ دوم : جزوه های چاپی همراه مجموعه بصورت فیزیکی هست ؟ سوم : اینکه بروزرسانی برای مجموعه های فیزیکی به چه صورت انجام میشود ؟
کاربر مدیر سایت در تاریخ 1399/1/12 نوشت:


با تشکر از حسن انتخاب شما بسته های دانلودی و فیزیکی تفاوتی در سرفصلهای آموزشی و هیچگونه محدودیتی در مطالعه شما ندارند و صرفا بسته فیزیکی از طریق DVD و بسته های دانلودی از حساب کاربری شما دانلود خواهد شد . ۱) مجموعه ما برای نصب روی دو سیستم طراحی شده و هر دو نفر میتوانید استفاده نمایید ۲) جزوات همراه بصورت pdf می باشد . ۳) به روز رسانی های آموزشی از طریق پیامک به اطلاع کاربران خواهد رسید و برای مشترکین بسته های فیزیکی DVD به روز رسانی بصورت رایگان ارسال خواهد شد و برای مشترکین دانلودی در پنل کاربری آنها قرار خواهد گرفت .
کاربر محمد حیدرپور در تاریخ 1397/10/12 نوشت:

سلام. من توی یه شركت بازرگانی كار ميكنم و اطلاعات بسيار كمی از حسابداری دارم اما علاقمند به يادگيری حسابداری هستم . آيا در كنار بسته آموزش از صفر تا صد برای ارتقای شغلی نیازی به دريافت دريافت مدرك دانشگاهي هم هست يا خير ؟
کاربر مدیر سایت در تاریخ 1397/10/12 نوشت:

برای ورود به بازار کار حسابداری، تنها در دست داشتن مدرک بخصوص در این چند سال اخیر کمتر احساس می‌شود و کارفرمایان بیشتر به‌دنبال افرادی هستند که بتوانند با هزینه معقول امور حسابداری و مالیاتی خود را به آنها واگذار کنند. شما با مشاهده بسته آموزش حسابداری صفر تا صد بسیار بیشتر از افرادی که در حال حاضر در این حرفه هستند اطلاعات کسب خواهید کرد و با تجربیاتی از زبان مدیران مالی خواهید آموخت، پیشرفت خود را در این حرفه به وضوح خواهید دید.
کاربر الهام تقی پور در تاریخ 1397/9/30 نوشت:

سلام. ببخشيد من میخوام حسابداری رو برای بازار کار یاد بگیرم ولی فعلا نمیتونم بسته صفر تا صد حسابداری رو یکجا بخرم. گفتم ببينم ميشه جدا جدا خریداری كنم؟
کاربر مدیر سایت در تاریخ 1397/9/30 نوشت:

کاربر گرامی در بخش محصولات سایت، امکان تهیه بسته‌های آموزشی بصورت مجزا نیز تعبیه شده است. تفاوت بسته صفر تا صد صرفا در تجمیع مباحث آموزشی و تخفیف ویژه آن می‌باشد. لطفا در صورتی که مایل به تهیه بسته‌های آموزشی بصورت تکی هستید حتما به ترتیب منوی محصولات، مباحث را خرید و دنبال نمایید.
کاربر حمید رضایی در تاریخ 1397/8/18 نوشت:

بسته صفر تا صد با سایر بسته ها از لحاظ محتوا چه تفاوتی دارد؟ منظورم اینه که اگر بسته ها رو تک تک بخرم مطالب بیشتری رو یاد میگیرم؟ سئوال بعدی اینکه آیا کیفیت بسته هاتون مثل دموی اون هست یا این برای تبلیغاته؟
کاربر مدیر سایت در تاریخ 1397/8/18 نوشت:
به این دلیل که امکان تهیه بسته‌ آموزشی دلخواه برای کاربران سایت وجود داشته باشد، آموزش حسابداری بازار کار در هفت عنوان مجزا تهیه و بصورت جداگانه نیز عرضه می‌گردد. بسته صفر تا صد شامل کلیه مباحث این هفت بسته بدون کم و کاست است که با تخفیف ویژه ارائه خواهد شد. این اطمینان به شما داده می شود که فیلم‌های آموزشی با کیفیت بسیار بالاتر از دمویی که مشاهده نمودید برای شما ارسال گردد.
کاربر امید رحمت زاده در تاریخ 1397/7/12 نوشت:

سلام. تو هر شهری دسترسی به استادی مثل استاد مهرانی وجود نداره و چنین استادی در کشور واقعا کمه. خواهشا استاندارد های حسابداری رو هم بگید از صفر تا صد آموزش بدن تا ما شهرستانیا هم بتونیم بهش دسترسی داشته باشیم . ممنون
کاربر مدیر سایت در تاریخ 1397/7/12 نوشت:

با سلام از آنجایی که هدف ما ارائه آموزش حسابداری برای اشتغال سریع و ورود حسابداران به بازار کار است، تمامی استانداردهای مورد نیاز توسط آقای دکتر مهرانی تدریس شده است و برای مطالعه سایر استانداردها می‌توانید به سایت سازمان حسابرسی مراجعه فرمایید.
کاربر اکبر تقی پور در تاریخ 1397/7/1 نوشت:

با سلام خسته نباشید.. میخواستم بپرسم وقتی بسته دانلودی رو خریداری کردم مستقیم دانلود میشه کرد فیلما رو و ذخیره کرد؟ یا اینکه فقط به صورت آنلاین امکان مشاهده هست و امکان ذخیره وجود ندارد؟
کاربر مدیر سایت در تاریخ 1397/7/1 نوشت:

دوست عزیز در بسته دانلودی دو امکان برای سهولت کاربران تعبیه شده است:
۱) برای استفاده روی کامپیوتر و لپ تاب امکان دانلود و ذخیره با کیفیت بسیار بالا مانند بسته‌های فیزیکی
۲) برای استفاده روی موبایل و تبلت امکان مشاهده آنلاین با حجم بسیار پایین و کیفیت مربوط به موبایل
کاربر زهرا محمدی در تاریخ 1397/6/26 نوشت:

با سلام به مدیران شرکت بیلان برتر. من مدتهاست دنبال يک مرجع کامل و صحيح برای حسابداری در بازار کار هستم چون در دانشگاه خيلی نتونستم مطالب رو ياد بگيرم. سئوال من اینه که آیا بسته های شما همون تکرار دروس دانشگاهیه؟ من برای ورود به بازار کار نیاز به آموزش دارم.
کاربر مدیر سایت در تاریخ 1397/6/26 نوشت:

هدف ما از تولید آموزش حسابداری کاربردی ایجاد تکیه گاهی مطمئن برای حسابداران در بازار کار است. از آنجایی که اساتید این بسته‌های آموزشی سالها عمر خود را صرف کسب تجربیات مفید و به‌روز رسانی آنها نموده‌اند، در این بسته آموزشی صرفا آنچه در بازار کار واقعی اتفاق می‌افتد را آموزش داده ایم.
کاربر حمیدرضا پوررضا در تاریخ 1397/4/5 نوشت:

با سلام به مدیران شرکت بیلان برتر. من مدتهاست دنبال يک مرجع کامل و صحيح برای حسابداری در بازار کار هستم چون در دانشگاه خيلی نتونستم مطالب رو ياد بگيرم.
کاربر مدیر سایت در تاریخ 1397/4/5 نوشت:

بسته صفر تا صد بازار کار به صورتی تعبیه شده که حتی افرادی که هیچ آشنایی با حسابداری ندارند نیز می ‌توانند به یک حسابدار حرفه ای مبدل شوند. روش آموزشی ما در این بسته بطوری است که مباحث را از اطلاعات پایه و مقدماتی حسابداری شروع و کاربر را تا مرحله تنظیم صورتهای مالی با یک شیب بسیار ملایم به روش مفهومی و انتقال تجربه پیش خواهیم برد. البته میزان پشتکار و علاقه شما به حسابداری شرط اول برای ورود به این حرفه پول ساز می‌باشد.
کاربر حمید چله مال زاده در تاریخ 1397/3/18 نوشت:

سلام رشته من عمران هست و متاسفانه مناسب با رشته خودم کار پیدا نکردم و به توصیه یکی از دوستانم که در این زمینه کار می کند میخوام وارد بازار کار حسابداری بشم لطفا راهنمایی کنید کدوم بسته رو بخرم چون من تعریف حسابداری نیاز رو خیلی شنیدم و خیلی هم نمیخوام هزینه کنم مرسی
کاربر مدیر سایت در تاریخ 1397/3/18 نوشت:

تمامی محصولات ما به صورتی طراحی شده که حتی کسانی که هیچ آشنایی با حسابداری نیز ندارند می توانند به یک حسابدار حرفه ای مبدل شوند برای اینکه بتوانید در زمان کوتاهی وارد این حرفه شوید و از آن به درآمد برسید آموزش صفر تا صد را به شما پیشنهاد می‌کنیم این دوره در مقایسه با دوره‌های مشابه خیلی کاملتر و ارزانتر می‌باشد.
کاربر نفیسه خراطیان در تاریخ 1396/12/18 نوشت:

سلام من میخوام بسته صفر تا صد رو تهیه کنم سئوالم اینه که کیفیت فیلم های آموزشی شما به چه صورتیه؟ هم بسته فیزیکی و هم دانلودی و سئوال دومم این بسته چندمرحله داره؟
کاربر مدیر سایت در تاریخ 1396/12/8 نوشت:

به نكته خوبى اشاره كرديد. بسته‌های آموزشی نياز با بالاترين كيفيت صدا و تصوير توليد شده و هیچ تفاوتی در کیفیت فیلم‌های آموزشی در بسته فیزیکی و دانلودی و جود ندارد. حسابداری بازار کار شامل هفت بخش مهم در بازار كار است و طوری طراحى شده كه با یک شيب ملايم و بصورت گام به گام كاربران را به سمت درك عميقى از مطالب حسابداری و تجزيه و تحليل رويدادهاى مالى هدايت خواهد كرد.