آموزش حسابداری

فعال سازی سریال

آموزش حسابداری

آموزش حسابداری

به روش انتقال تجربه

اسرار موفقیت در حسابداری را فاش کرده ایم
آموزش حسابداری
ورود کاربریمحصولات آموزشیصفر تا صد حسابداریتخفیف هااپلیکیشن اندرویدتماس با مادریافت کد فعال سازی
قیمت: 590,000 تومان

آموزش حسابرسی داخلی به همراه کاربرگها

قیمت: 590,000 تومان
مرکز آموزش حسابرسی نیاز

مدرس: مرکز آموزش حسابرسی نیاز

آموزش حسابرسی داخلی و مستقل طبق آخرین استانداردهای حسابرسی دنیا و نیز کاربرگ‌های ارائه شده توسط سازمان حسابرسی ایران تدریس شده که بخشی از آن از مراجع آموزشی خارجی و بخش عمده آن زیر نظر حسابرسان داخلی این شرکت تدوین و ارائه شده است.
مدت زمان این دوره: 03:00:00 - تاریخ بروز رسانی: 1399/12/15

حسابرسی‌ بخش مهمی از امور مالی است، اما این فرایند صرفا در قلمروی حسابداران رسمی قرار ندارد. این پروژه‌ها توسط مشاوران، تحلیلگران، و متخصصان مالی به‌منظور کنترل منابع مالی و انحرافات آن سازمان انجام می‌شود تا از بروز مشکلات مالی و اشتباهات فاحش و زیان‌های ناشی از آن پیشگیری نماید. حسابرسی عملیاتی و عملی از انواع خدماتی است که توسط حسابرسان داخلی ارائه می‌شود و هدف آن ارتقای کارایی اثربخشی و صرفه اقتصادی است. حسابرس داخلی در واقع وظیفه بررسی رعایت الزامات قانونی را در سازمان بر عهده دارد و اگر این الزامات انجام نشده و یا ناقص انجام شده باشند آنها را کشف و در صدد رفع آن برآیند. در بسته آموزش حسابرسی داخلی و عملیاتی سعی نمودیم تا تکنیک‌های کاربردی و تجربیات مفیدی را به شرح زیر در اختیار علاقمندان به این حرفه قرار دهیم.


  • آموزش حسابرسی داخلی و عملیاتی :

مفاهیم پایه و مقدماتی حسابرسی عملی - دستورالعمل کاربردی در حسابرسی - استانداردهای حسابرسی داخلی و عملیاتی - گزارشات حسابرسی - نمونه‌گیری در حسابرسی - رسیدگی به حسابهای ترازنامه‌ای و سود و زیانی - انجام عملیات حسابرسی داخلی و مستقل - صورت شمارش موجودی و لیست نمونه‌برداری - لیست اقلام سنواتی در حسابرسی - حسابرسی و پروژه‌های ارزیابی ریسک - حسابرسی‌های سود - حسابرسی‌های مالیاتی - حسابرسی‌های منظم - حسابرسی‌های بدون سود - ارزیابی صلاحیت و بررسی حقایق و تفاوت‌های آن - حسابرسی پذیرفته شده و تایید شده - حسابرسی اوراق بهادار و بورس - فهرست، جداول و کاربرگ‌های حسابرسی - کاربرگ‌های تحلیلی در حسابرسی - کاربرگ اصلی حسابرسی و ضمائم آن - کاربرگ فرعی حسابرسی -  لیست تاییدیه‌ها در حسابرسی


شاید این جمله را شنیده باشید که اعتماد کن، ولی ارزیابی را فراموش نکن. وقتی نوبت به حسابرسی داخلی میرسد، هیچ اعتمادی وجود نخواهد داشت و تنها ممیزی و راستی‌آزمایی است که مورد توجه قرار داد. در بسته آموزش حسابرسی داخلی و عملیاتی درباره دو بخش مهم حسابرسی و ارزیابی صلاحیت و تفاوت‌هایی که بین این دو وجود دارد صحبت خواهیم کرد. اما نکته اینجاست که هر دو بخش به یک معنا هستند، آن‌هم بررسی حقایق به این مفهوم که اطلاعات مالی شرکت، فرآیندهای تجاری و دارایی‌ آنها را کشف کنید.

 

آموزش حسابرسی داخلی و عملیاتی

  • وظایف اصلی حسابرس داخلی و مستقل :

حسابرسی داخلی به طور کلی یک بخش بسیار مهم در رده‌های سازمانی به‌شمار می‌آید. انجام صحیح و هدفمند فرایند حسابرسی داخلی می‌تواند از انحرافات مالی بزرگ و حیف و میل منابع و دارایی‌ها پیشگیری و به حفظ آنها کمک نماید. در این محصول بطور مفصل به وظایف اصلی حسابرسان داخلی و مستقل می‌پردازیم :

  1. کنترل گردش مالی و حساب‌های بانکی شرکت
  2. کنترل عملیات‌های مالی مربوط به بودجه و هزینه‌ها
  3. کنترل عملیات‌های مالی مربوط به پرداخت حقوق، جزییات و نحوه پرداخت آنها
  4. کنترل تنخواه واحد‌های مختلف و خرید‌های داخلی شامل فاکتور و اسناد خرید و هزینه‌های آن
  5. کنترل فرایند انبارگردانی و جزییات آن و بررسی اسناد ورود و خروج کلیه اجناس و مواد به انبار

 

  • نکات قابل توجه در انجام حسابرسی داخلی بصورت عملی :

پرونده سال گذشته هر شرکت باید توسط مدیر یا سرپرست حسابرسی بررسی گردد. این فرایند به‌منظور تعیین کارهای غیرضروری انجام شده در سال قبل که در سال جاری یا سال مورد رسیدگی نباید انجام گیرد، انجام خواهد گرفت و مواردی که در سال گذشته تاکید یا شواهد لازم برای آن جمع‌آوری نشده است، مشخص شود تا در سال جدید نسبت به تهیه شواهد و مدارک لازم تاکید گردد. بعلاوه در صورت تاکید بر برخی از موارد در رسیدگی‌ها اینگونه موارد می‌بایست بطور کامل مشخص گردد.

 

  • مهم : پیش‌نیاز حسابرسی اطلاعات کامل از حسابداری است.

برای انجام یک حسابرسی خوب باید به امور حسابداری مسلط باشد تا بتواند ضمن دقت لازم بطور صحیح و منظم به سرفصلهای مورد رسیدگی بپردازد، بنابراین همیشه حسابرسان برای رسیدن به اطلاعات قابل اتکاء و مفید از حسابداری بصورت جامع و کاربردی سر رشته دارند. چطور ممکن است که حسابرس به اطلاعاتی رسیدگی کند که خود از آن آگاه نباشد چون منبع این اطلاعات همان امور حسابداری‌ست. پیشنهاد ما این است که ابتدا حسابداری را بصورت کاربردی بیاموزید و سپس به امور حسابرسی مسلط شوید.

جهت تسلط کامل به مباحث مربوط به حسابداری بازار کار با جمع آوری اطلاعات از مدیران ارشد مالی و اساتید برتر دانشگاه، بسته آموزش صفر تا صد تهیه نموده ایم. این مجموعه بی‌نظیر شامل تمامی تکنیک‌های حسابداری کاربردی در قالب 53 ساعت فیلم آموزش حسابداری با کیفیت، جزوات pdf، تستهای ارزیابی اینترنتی و آموزش نرم افزار‌‌های مالی می‌باشد. با استفاده از این مجموعه به سادگی می‌توانید ضمن استفاده از تخفیف باورنکردنی آن، حسابداری را بصورت کاملا کاربردی از آموزش حسابداری بازرگانی تا تنظیم و تحلیل صورتهای مالی بیاموزید. اطلاعات بیشتر


آموزش حسابداری بازار کارتاریخ به روز رسانی: 1399/12/15برچسب ها: آموزش حسابرسی داخلی, آموزش حسابرسی عملیاتی, آموزش حسابداری مستقل
قیمت: 590,000 تومان