آموزش حسابداری

فعال سازی سریال

آموزش حسابداری

آموزش حسابداری

به روش انتقال تجربه

اسرار موفقیت در حسابداری را فاش کرده ایم
آموزش حسابداری
ورود کاربریمحصولات آموزشیصفر تا صد حسابداریتخفیف هااپلیکیشن اندرویدتماس با مادریافت کد فعال سازی
قیمت: 580,000 تومان

تنظیم اظهارنامه مالیاتی مشاغل - گروه اول ، دوم و سوم

قیمت: 580,000 تومان
آقای حسین علیزاده

مدرس: آقای حسین علیزاده

مدیر عامل شرکت حسابداری بیلان برتر - مدیر مالی و مشاور مالیاتی چندین شرکت و مدرس دوره های حسابداری ضمن کار
مدت زمان این دوره: 02:15:04 - تاریخ بروز رسانی: 1399/12/15

یکی از اصلی‌ترین منابع اخذ مالیات در کشور، مالیات بر درآمد است و همچنین یکی از مهم‌ترین انواع اظهارنامه مالیاتی ، اظهارنامه مالیات بر درآمد اشخاص حقیقی است. چند سالی است که سازمان امور مالیاتی کشور، نحوه ثبت و ارسال اظهارنامه مالیاتی را به‌صورت الکترونیکی نموده است.

اگر شما هم مشمول پرداخت مالیات بر درآمد اشخاص حقیقی باشید، حتماً در همان ابتدا با چالشی عجیب مواجه خواهید شد. در نرم‌افزار اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی، 3 شیوه‌نامه متفاوت برای 3 نوع اشخاص حقیقی وجود دارد. دانستن اینکه شما در کدام دسته قرار می‌گیرید، حیاتی‌ترین چیزی است که هنگام ارسال اظهارنامه باید به آن واقف باشید.

بااین‌حال مسئله‌ای که در این میان مطرح است، تفاوت کسب‌وکارها با یکدیگر است. یک کسب‌وکار بزرگ طبیعتاً اسناد و دفاتر مالی فراوانی دارد، اما یک کسب‌وکار کوچک مانند یک کارگاه، اسناد مالی چندانی ندارد. ازاین‌رو سازمان امور مالیاتی، اشخاص حقیقی را به لحاظ حجم و نوع فعالیت به سه گروه تقسیم کرده و برای هریک تکالیف متفاوتی در نظر گرفته است.

 

سرفصل‌های آموزش تنظیم اظهارنامه مالیاتی مشاغل :

گروه اول ، دوم و سوم  - مدت آموزش : ۰2:15:00

اگر ساده‌تر بگوییم منظور از اشخاص حقیقی همان صاحبان مشاغل هستند. از نگاه قانون، اشخاص حقیقی موظف‌اند تا هرساله و در موعدهای مقرر اقدام به ثبت و ارسال اظهارنامه مالیاتی مالیات بر درآمد اشخاص حقیقی کنند. بدیهی است که در کنار ارسال اظهارنامه، باید اسناد و مدارک مربوطه نیز ارسال شود.

  • آموزش تنظیم اظهارنامه مالیاتی گروه اول مشاغل :

دارندگان کارت بازرگانی (واردکنندگان و صادرکنندگان) - صاحبان کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی و بهره‌برداران معادن - صاحبان هتل‌های سه ستاره و بالاتر - صاحبان بیمارستان‌ها، زایشگاه‌ها و کلینیک‌های تخصصی - صاحبان مشاغل صرافی - فروشگاه‌های زنجیره‌ای دارای مجوز فعالیت از وزارتخانه ذییربط

  • آموزش تنظیم اظهارنامه مالیاتی گروه دوم مشاغل :

افرادی که به لحاظ حجم فعالیت مجموع مبلغ فروش کالا و خدمات سال قبل یا ده برابر درآمد مشمول مالیات قطعی شده (قبل از کسر معافیت) طبق آخرین برگ مالیات قطعی عملکرد آن سال به بعد که تا تاریخ پایان دی‌ماه سال قبل از شروع سال مالیاتی ابلاغ شده باشد، هرکدام بیشتر از مبلغ مصوب باشد.

  • آموزش تنظیم اظهارنامه مالیاتی گروه سوم مشاغل :

اظهارنامه انفرادی و اظهارنامه مشارکتی. اظهارنامه مالیاتی گروه سوم انفرادی ویژه کسانی است که تنها مالک کسب‌وکار خود بوده و آن را به‌صورت انفرادی اداره می‌کنند. اظهارنامه مالیاتی گروه سوم مشارکتی نیز مختص صاحبان مشاغلی است که مالکیت شراکتی داشته و به‌صورت شراکتی اداره می‌شوند.


جهت تسلط کامل به مباحث مربوط به حسابداری و مالیاتی بصورت حرفه‌ای و اشتغال سریع یا ارتقای شغلی و درآمدی شما ، با جمع آوری اطلاعات از مدیران ارشد مالی و اساتید برتر دانشگاه، بسته آموزش حسابداری بازار کار را تهیه نموده ایم. این مجموعه بی‌نظیر شامل تمامی تکنیک‌های حسابداری کاربردی در قالب 50 ساعت آموزش حسابداری با کیفیت، جزوات pdf، تستهای ارزیابی اینترنتی و آموزش نرم افزار‌‌های مالی می‌باشد. با استفاده از این مجموعه به سادگی می‌توانید ضمن استفاده از تخفیف باورنکردنی آن، حسابداری را بصورت کاملا کاربردی از آموزش حسابداری مقدماتی تا تجزیه و تحلیل صورتهای مالی بیاموزید.تاریخ به روز رسانی: 1399/12/15
قیمت: 580,000 تومان