آموزش حسابداری

فعال سازی سریال

آموزش حسابداری

آموزش حسابداری

به روش انتقال تجربه

اسرار موفقیت در حسابداری را فاش کرده ایم
آموزش حسابداری
ورود کاربریمحصولات آموزشیصفر تا صد حسابداریتخفیف هااپلیکیشن اندرویدتماس با مادریافت کد فعال سازی

کسب درآمد

فقط با اشتراک گذاری لینک محصولات ما کسب درآمد کنید . اما چطور؟!


امروزه نیاز به دانش حسابداری و تقاضا برای آموز‌ش‌های آنلاین، طیف گسترده ای از افراد جامعه را پوشش می‌دهد، به همین منظور سعی نموده‌ایم این سایت را با محتوای غنی، مقالات کاربردی و محصولات آموزشی غیرحضوری به یک منبع علمی قابل اطمینان برای حسابداران تبدیل نماییم . اما برای ایجاد شبکه نمایندگی، ایده‌ای به ذهنمان خطور کرد تا با ایجاد یک صفحه اختصاصی، شما را در نیز در فروش محصولات سهیم نماییم .

برای شروع کافیست در پایین همین صفحه یک لینک اختصاصی برای خود ایجاد کنید و با اشتراک گذاری آن در سایت‌ها یا شبکه‌های اجتماعی به‌سادگی کسب درآمد کنید . اما این فرایند چطور انجام می‌شود؟ فرض کنید آدرس صفحه خود را در سایت یا کانال تلگرامی خود قرار داده‌اید، به محض کلیک روی این لینک توسط کاربران، دوستان یا همکاران شما ، یک کد رهگیری بلافاصله برای آنها توسط سایت تولید و به صفحه شما اختصاص داده خواهد شد .

از این لحظه به بعد در صورتیکه کاربر اقدام به خرید یکی از محصولات ما بصورت فیزیکی یا آنلاین نماید و یا حتی این لینک را برای هر شخص دیگری ارسال و کاربر دیگری از سایت خرید کند، بلافاصله طبق فرمول زیر پورسانت آن محاسبه و بصورت اتوماتیک ابتدای هر ماه به شماره کارتی که در پروفایل خود ثبت نموده‌اید واریز خواهد شد. کافیست فقط روی لینک صفحه خود فعالیت کنید و از کاربران و دوستان خود بخواهید آنرا به اشتراک بگذارند همین .


نحوه محاسبه پورسانت مشارکت در فروش :


  • اولین سفارش تا سقف ۴ میلیون تومان – ۱۰ درصد
  • از ۴ میلیون تومان تا ۸ میلیون تومان – ۲۰ درصد
  • از ۸ میلیون تومان تا ۱۲ میلیون تومان – ۳۰ درصد
  • از ۱۲ میلیون تومان به بالا – ۴۰ درصد
  • پورسانت فروش بصورت پله‌کانی محاسبه می‌گردد .
  • مبنای محاسبه ، مبلغ فروش از اولین روز تا پایان هر ماه می‌باشد .

برای شروع روی دکمه دریافت لینک اختصاصی در پایین صفحه کلیک و مبلغ ۱۰۰ هزار تومان بابت بخشی از هزینه‌های ایجاد و نگهداری صفحه اختصاصی را فقط برای یکبار پرداخت نمایید.


سپس به صفحه کاربری نمایندگان که در آن امکان ورود اطلاعات شما از جمله نام انتخابی برای صفحه و شماره کارت جهت واریز پورسانت وجود دارد، هدایت خواهید شد و پس از تایید اطلاعات از همان لحظه می توانید با کمی فعالیت روزانه در شبکه های اجتماعی یا قرار دان لینک خود در سایت یا وبلاگ شخصی، بنر های تبلیغاتی و ارسال لینک صفحه ایجاد شده برای دوستان و اقوام و ترغیب آنها به بازدید این صفحه ، درآمد قابل توجهی را به مجموع درآمدهای خود اضافه نمایید. به همین سادگی از فروش ویدئوهای آموزش حسابداری درآمدزایی کنید .

.

پنل نمایندگی های آموزش حسابداری نیاز

.

« انسان‌های بی هدف تا پایان عمر ابزار پیشرفت انسان‌های هدفمند خواهند شد »


مشاهده یک نمونه از صفحه اختصاصی نمایندگی ها

شروع درآمد زایی