آموزش حسابداری

فعال سازی سریال

آموزش حسابداری

آموزش حسابداری

به روش انتقال تجربه

اسرار موفقیت در حسابداری را فاش کرده ایم
آموزش حسابداری
ورود کاربریمحصولات آموزشیصفر تا صد حسابداریتخفیف هااپلیکیشن اندرویدتماس با مادریافت کد فعال سازی

کسب درآمد

درآمد زایی از محصولات آموزش حسابداری


به سادگی می توانید از بسته های آموزشی ما کسب درآمد کنید!

راه حلی به نظر ما رسید که با ایجاد صفحه اختصاصی برای کاربران سایت

آنها را هم در درآمد فروش بسته های آموزشی سهیم کنیم.


اما چطور؟ با توجه به اینکه نیاز به دانش حسابداری طیف گسترده ای از افراد جامعه را پوشش میدهد تصمیم گرفتیم این سایت را به یک منبع درآمد قابل اطمینان برای شما تبدیل کنیم تا محصولات این سایت را به دوستان و آشنایان شما معرفی کند و در نهایت با فروش موفق هر محصول پورسانت فروش آن را به حساب شما واریز کنیم.

برای شروع ابتدا شرایطی برای شما فراهم شده که بتوانید یک صفحه اختصاصی برای خود ایجاد کنید.

بطوری که هر یک از دوستان شما که علاقمند به حسابداری هستند به محض ورود به صفحه اختصاصی شما بطور خودکار یک کد رهگیری به نام آن کاربر منظور می شود و هر زمان و از هر صفحه ای اقدام به خرید یکی از محصولات ما بصورت فیزیکی یا آنلاین نماید طبق فرمول زیر برای شما پورسانت محاسبه و بصورت اتوماتیک ابتدای هر ماه به شماره کارتی که در پروفایل خود ثبت نموده اید واریز خواهد شد.


فقط کافیست روی دکمه شروع درآمد زایی در پایین همین صفحه کلیک نموده

و مبلغ پنجاه هزار تومان بابت بخشی از  هزینه های ایجاد و نگهداری

این صفحه را فقط برای یکبار پرداخت نمایید.


سپس به صفحه کاربری نمایندگان که در آن امکان ورود اطلاعات شما از جمله نام انتخابی برای صفحه و شماره کارت جهت واریز پورسانت وجود دارد، هدایت خواهید شد و پس از تایید اطلاعات از همان لحظه می توانید با کمی فعالیت روزانه در شبکه های اجتماعی یا قرار دان لینک خود در سایت یا وبلاگ شخصی، بنر های تبلیغاتی و ... ارسال لینک صفحه ایجاد شده برای دوستان و اقوام و ترغیب آنها به بازدید این صفحه، درآمد قابل توجهی را به مجموع درآمدهای خود اضافه نمایید. به همین سادگی🔺انسانهای بی هدف، تا پايان عمر ابزار انسانهای هدفمند خواهند شد🔻

شروع درآمد زایی